درباره ما

جستجوگری یکی از ویژگی‌های مشترک افراد خلاق و نوآور است؛ جستجو برای مسائل جدید و راه‌حل‌های جدید. بر این باوریم که فارغ از سبک زندگی و ویژگی‌های فردی، همه انسان‌ها می‌توانند سهم برابری در دسترسی به منابع، اطلاعات و دانش، و هرگونه امکانات ابزاری داشته باشند. با این تفکر آرزو داریم که هر کسی به درستی و در زمان و مکان مناسب پاسخ مناسب و مرتبط با خواسته‌اش را در جستارهای خود به دست بیاورد.

شرکت هوش مصنوعی دلفین برای توسعه محصولات پیشرو بر پایه هوش مصنوعی با همین نگرش ایجاد شده است. می‌خواهیم علاوه بر توسعه محصولاتی برای بهبود استفاده از انبوه اطلاعات، تلاش کنیم هم از نظر دسترسی و امکان استفاده از اطلاعات، و هم از نظر و سرعت و دقت، کیفیت زندگی و کار در جامعه نزدیک به خودمان بهبود یابد. امید داریم مسیری را که با انگیزه و امید و به عنوان پیشرو در این حوزه شروع کرده‌ایم، با پایبندی به ارزش‌هایی از قبیل پیشرفت، خرسندی، هم‌افزایی، مسئولیت‌پذیری و مهربانی تا رسیدن به اهدافمان ادامه دهیم و در این مسیر شاهد ارتقای دانش و کمال خود و مشتریان باشیم.

دلفین به تازگی و در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۹ با همراهی جمعی توانا و با انگیزه ایجاد شده است. دغدغه تولید محصولات نوآورانه و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز و مطابق با نیازهای واقعی جامعه در کنار انگیزه پیشرفت و ارتقا مورد احترام تمامی همراهان ما است. امید داریم و مصمم هستیم که این خط مشی را تک تک لحظات عمر دلفین، همه تصمیمات و در تمامی محصولات آن جاری کنیم.

در حال حاضر تیم پویای متخصصین ما از حدود 30 نفر متخصص خبره و با تجربه در حوزه هوش مصنوعی و علوم داده تشکیل شده و پلتفرم جستجوی هوشمند تحت عنوان نام تجاری اورکا و چت‌بات هوشمند تحت عنوان نام تجاری چاتا با قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد توسط این تیم توسعه و ارائه شده است.در ادامه محصولات دیگری همچون سسیتم توصیه دهنده و دستیار صوتی از دیگر محصولات در حال توسعه دلفین است که با بهره‌گیری از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و ویژگی‌های خاص، امکان پاسخدهی به نیازها و آرزوهای تمامی سیستم‌های اطلاعاتی را در زمینه شناسایی، پردازش، و جستجوی هوشمند مخصوصاً مرتبط با زبان شیرین فارسی را با بالاترین کارایی به همراه خواهند داشت.

هوش مصنوعی دلفین